PP – czyli co to może być
marzec 5th, 2011 by Małgosia
Słyszałam ostatnio, że pojawił się nowy gatunek wśród Polonii, tzw. pseudo-polonia. Nie wiem, czy jest to już na tyle powszechna zjawisko, żeby można je sklasyfikować, ale z pewnością warte jest dokładniejszej obserwacji i charakterystyki gatunku. Z dotychczasowych doniesień wynika, że należy się do tego podgatunku odnosić pogardliwie (nie wiem dlaczego?), konfrontować go z prawdziwą-polonią (też podgatunek trudny do zklasyfikowania) oraz piętnować. Ja osobiście będę się bliżej przyglądała rozwojowi tego zjawiska, bo chyba warto…
CDN
Kategoria: Apolonia W.